Modele per tavolina televizori

Meuble TV et présentoir mural, BRUNO, mélamine, MDF et verre trempé, chêne/blanc, 231x 41,5 xH200 cm. B shes tavoline e Madhe me hapje ne mes dhe 5 karrige me cmimin 25000 Leke…. B 2 divane + 1 kolltuk.. ne gjendje shume te mire! par informacion Kontakto ne Nr. + 355 69 545 1127 cmimi eshte 30,000 Lek te Reja (300mijlek).. i diskumarhem…. B divane lekure, te perdorur per nje vit. Mund te bashkohen si kend i dyanshem. te rehatshem per sallon dhe fjetje. Shiten per arsye mosperdorimi. cmimi 6000 Leke te Reja. Kater ne gjendje.

🙂…. B shes mobilje per parukeri Jan ne gjendie Pune te Mir parukeria ka dy vende Pune di pasqyra nje lavantes nje krevat depilimi nje tavolin dy Pupa nje dollap dhe nje komodin me sirtar. mungon vetem karroca me paisjet e Vogla si tharse floksh, piastr ETJ. cmimi Esht i diskutushem nga 1000 euro qe eshte cm… B Perzieres per gatime te ndryshme ne kuzhine, Produkt i ri ne Kuti…. B Shitet makine qepese personale, me motorr, 60 procese. makine e re, e paperdorur… B Shitet Dhome gjumi ne gjendje shume te mire, mobiljet Mund te Shiten Edhe te ndara. krevat Dopio skelet + zgare druri/Trina permasat: 160 x 200 cm. KOMO e lArte me 5 sirtare, 100 x 100 x 40 cm. dollap me 4 flete, ndarje me Varese e rafte, 200 x 200 x 56 cm.

komodine x 2 Cope 45 x 52 x 40 cm (… B shesim nje kend kolltuqesh, nje trais, nje dysh, dhe dy Tek. te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e telefonit. Faleminderit par mirkuptimin.!! … B Shitet Dhome gjumi e kompletuar me te gjitha Pajisjet. Gjendja e dhomes 9/10. te interesuarit te kontaktojne ne NR e tel 0682377609. cmimi i diskutieshem. … B Shiten mobilise per zyre.

pothuajse te Reja, 4 muaj te perdorura. 3 Kompjuteri tavolina. 3 karrike me rrota 1 radeau je Madh permasat Jane ne foto. cmimi total perte gjitha: 100 ` 000 Leke te Reja (1 milion Leke te vjetra) Tél: 068 200 8484… B shes Dhome gjumi te perdorur me 3 krevate. Dhome funksionale, 2komo te Vogla, nje KOMO e Madhe per vendosjen e kompjuterit ose Edhe aksesoreve te tjere, 3 rafte te montuara ne Mure, dollapi i madh. … B Shiten mobilje zyre shume Pak te perdorura: Raft i Zi me ndarje dhe Kanata, tavoline e zeze me sirtare me Celes.

vec e vec, tavolina kushton 15000 Leke Ndersa Rafti 50000 Leke…..

Bookmark the permalink.

Comments are closed